En Güzel Sözler Ücretsiz Mobil Uygulamada

En Güzel Sözler Ücretsiz Mobil Uygulamada

En Güzel Sözler Ücretsiz Mobil Uygulamada

21.05.2016 - Alıntı
En Güzel Sözler Ücretsiz Mobil Uygulamada

Herkesin yararlanacağı ve herkese hayat danışmanlığı yapacak bir içeriğe sahip olan ve Bekir Haşimoğlu tarafından uzun yıllar emek verilerek hazırlan, tasarım ve programlaması Yasin Bikmazer tarafından yapılan Hayat Danışmanım Seçkin Sözler isimli mobil uygulama öğrenci, öğretmen ve gençler başta olmak üzere 7’den 70’e herkese hitap ediyor.

Hayat Danışmanım Seçkin Sözler, kişisel gelişim çabalarına ve çalışmalarına stratejik anlamda hatırı sayılır derecede kültürel anlamda destek verecek bir içeriğe sahip ve tam bir eğitim aracı işlevi görme potansiyeline sahip. HayatDanışmanım Seçkin Sözler isimli mobil uygulamayı herkes işte, evde, eğlencede, her zaman ve istediği her yerde, istediği kadar akıllı telefon ve tabletlere ücretsiz indirip yararlanabiliyor.

Hayat Danışmanım Seçkin Sözler’in içeriğinde; adalet, akıl, anne baba, aile, arkadaş, aşk, başarı, bilgi, bilim, cumhuriyet, değişim, demokrasi, devlet, din, dostluk, düşünce, edebiyat, felsefe, gençlik, huzur, hürriyet, insan, iş hayatı, iyilik, kadın erkek, hukuk kanun, kitap, kültür, lider, medeniyet, millet, para, siyaset politika, sağlık, sanat, sevgi, şiir şair, şöhret, tarih, tecrübe deneyim, vicdan, zafer, yazmak, zenginlik gibi daha pek çok yüzlerce değişik başlık yer alıyor.

Yüzlerce eserden derlenmiş, her biri nice hayat tecrübeleri sonucunda söylenmiş, en güzel, etkili ve her seçkin söz bir kitabın özeti değerinde; filozoflara, ilim, fikir ve bilim adamlarına, edebiyatçılara, iş adamlarına, siyasetçilere, doktorlara, tarihe geçmiş ünlü ve başarılı insanlara ait. Hayatta 7’den 70’e herkese ücretsiz danışmanlık yapacak eşsiz bir başvuru kaynağı halinde on bine yakın söz yer alıyor. Ayrıca her başlıkta, farklı bölümlerde, özenle seçilmiş Kur’an-ı Kerim’den ayetler ve Hadis-i Şerifler’e yer veriliyor.

Android 797 k, iOS ise 1.2 MB boyutunda ve birkaç saniye içinde indirilebilen Hayat Danışmanım Seçkin Sözler, mevcut haliyle çok zengin bir içeriğe sahip. Gelecekte içeriği daha da zenginleştirilip kapsamlı hale getirilecek ve her zaman ücretsiz ve hiçbir kısıtlama olmadan okuyucuların istifadesinde sürekli yayında olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçkin sözleri de uygulamaya eklendi

Hayat Danışmanım Seçkin Sözler isimli uygulamada yapılan en son güncelleme ile bir ilk olarak Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarından derlenip alınan seçkin sözler eklendi.

Hayat Danışmanım Seçkin Sözler şimdi de Fatih Projesi Eba Markette

Hayat Danışmanım Seçkin Sözler şimdi FATİH Projesi Yeni Eğitim Bilişim Ağı (EBA)’da

Yoğun ilgi uyandıran Hayat Danışmanım Seçkin Sözler isimli mobil uygulama, 2012 yılında yayına başlayan, “Dünyanın en büyük eğitim teknolojisi projesi FATİH Projesi´nin en önemli bileşeni, dünyanın en büyük eğitim portalı olduğu” ifade edilen Yeni Eğitim Bilişim Ağı (EBA)’da yayınlandı.

Play Stor ve AppStor’dan sonra Eba Markette yine ücretsiz olarak yayınlanan Hayat Danışmanım Seçkin Sözler isimli mobil uygulama, Fatih Projesi kapsamında dağıtılan tabletlere ücretsiz indirilip hiçbir kısıtlama olmadan okunabiliyor.

Uygulamayı Google Play Store(Android) değerlendirenler imzalı kitap kazanıyor

27.01.2016 ile 1.06.2016 tarihleri arasında Hayat Danışmanım Seçkin Sözler isimli uygulamayı Google Play Store (Android) değerlendiren, yorumlayanlar arasında her 100 (yüz) seçilecek beş kullanıcıya Bekir Haşimoğlu tarafından Hayat Danışmanı Etkili Sözler ve Moral Yazıları Yelkenlere Fora isimli kitapları imzalanarak adreslerine hediye olarak gönderilecek.

Uygulamayı indirmek için

Fatih Projesi kapsamında dağıtılan tabletlere Eba marketten ücretsiz indirilip okunabilen Hayat Danışmanım Seçkin Sözler isimli uygulama, Google Play Store(Android) ve AppStore'den (iOS) Hayat Danışmanım Seçkin Sözler kelimeleri ile arama yaparak akıllı telefon ve tabletlere indirilebilip ücretsiz okunabiliyor.

İndirmek için aşağıdaki linkleri tıklayın:

Hayat Danışmanım Seçkin Sözler Android Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın

Hayat Danışmanım Seçkin SözleriOS (iPhoneiPad) İndirmek İçin Tıklayın

Alıntı - 21.05.2016

,

3222

Alıntı Hakkında

Alıntı
Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin