Kuyudaki Koro 5. Kez Seslendi

Kuyudaki Koro 5. Kez Seslendi

Kuyudaki Koro 5. Kez Seslendi

11.02.2013 - Kitaphaber
Kuyudaki Koro 5. Kez Seslendi
Ocak 2012 de yayım hayatına 2. dönem ile devam eden kuyudaki koro dergisinin 5. sayısı ocak 2013 te okurları ile buluştu. Bünyamin K, Harun Balcı ve Hasan Yasin Altıner yönetiminde çıkan derginin 5. sayısı da görselliği ön planda tutacak estetik bir kaygı ile yoluna devam ediyor. Kuyudaki Koro dergisi bu sayısında da dosya yapmamaya devam ediyor ve sıkıcı soruşturmalardan okurları biraz nefes almaya çağırıyor.

Derginin 5. sayısında M.Akif Orçan'ın kapak tasarımı ve görsel çalışmaları dikkat çekiyor. Derginin geçen sayılarında da ismini gördüğümüz Sinan Dülger de bu sayının arka kapak resmini yapmış.

Şiirleri ile Melih Tuğtağ, Mehmet Soner Meryemoğlu, Hasan Yasin Altıner, Harun Balcı, Sinan Dülger, Bilal Can, Soner Sancaktepe, Necla Demir, Mehmet Akif Orçan, İlhan Kayhan, Ertuğrul Demir, Ümit Şener Ta, Ali Çotu, Nursel Türkemiş, Yağız Gönüler dergiye katkı yaparken

Zeynep Altıntepe, Hasan Ejderha, Pelin Yılmaz, Kübra Özkan, Engin Elman, Melih Tuğtağ, Nuri Demirci, Ersun Çıplak, Mehmet Akif Ertaş, Davut Bayraklı, Kader Eş, İsmail Köroğlu ve Bünyamin K. gibi isimler de derginin düzyazı sorumluluğunu bu sayıda üstlenen isimler olmuş.

Derginin içerisindeki fotoğraflarda da Zekiye Sayar imzası var. Kuyudaki koro, "sessiz ya da rüzgârlı kıyılardan sana seslendik kör kuyu (g. akın)" demeye devam ediyor. Kitaphaber - 11.02.2013

,

2233

Kitaphaber Hakkında

Kitaphaber

Yayınladığımız ajans haberlerini bu profilden paylaşıyoruz.

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin