Mecburlar.com

Mecburlar.com

Mecburlar.com

04.06.2016 - Kitaphaber
Mecburlar.com

İnsan denen yaratılmışın altını oymaya çalışan ne kadar cinvari fikir varsa reddediyoruz. Benimsediği yaşama biçimini, başkalarına kabul ettirmeyi çok önemli zanneden girişimci kafalara kafa atıyoruz. İst’le biten kimlik kalkanlarını kaldırıyor, istasyonu, İstanbul’u, istavriti seviyoruz ama istismar etmiyoruz. A harfine cı ile bağlanıyor.

Sağa, sola takılmadan başka türlü bağlanmayı boyacılara, dürümcülere, ayakkabıcılara bilcümle esnaf kardeşlerimize bırakıyoruz. O iyi insanların dönmelerini bekliyor, muhacir kızının artık inanmasını arzu ediyoruz. Basit yaşamaya çalışıyor, alengirli görünmek için kendimizi yırtmıyoruz. Esir Şehrin İnsanları’na komşu, Küçük Ağa’ya destek kuvvet olmayı istiyoruz. Bir eserin güzelliği karşısında gıpta ediyor, tepkimizi aramıza giren karlı dağlara gösteriyoruz.

Bir gün bu ülkede sanatın sadece insan yüreğine özgü olduğuna inananların çoğunluğu oluşturması için mücadele ediyoruz. Zaman aleyhimize işlese de umut ediyoruz, hayal ediyoruz, devam ediyoruz. Hepimiz mecburuz, yaşadıkça mecbur kalacağımızı biliyoruz.

Böyle diyor Mecburlar, amaçlarını anlatırken. Güncel sanat haberlerini, yeni sesleri, yeni eserleri görebileceğiniz Mecburlar, takip etmenizi önereceğimiz bir web sitesi. Siz de bu mecburiyet zincirine katılmak isterseniz www.mecburlar.com adresini tıklamanız yeterli...

Kitaphaber - 04.06.2016

,

2009

Kitaphaber Hakkında

Kitaphaber

Yayınladığımız ajans haberlerini ve kitaphaber adına yaptığımız söyleşileri bu profilden sizlerle paylaşıyoruz.

Kitaphaber ismine kayıtlı 767 yazı bulunmaktadır.

Yorumlar
  • Ahmet Han 2016.06.04 09:12

    Öncelikle Kitaphaber sonrasında önermiş olduğunuz mecburlar, gerçekten güzel çalışmalar. Başarılar dilerim.

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin