Mostar Dergisi: Tarzın mı Var Derdin Var!, Dergi, Yeni Çıkanlar

Mostar Dergisi: Tarzın mı Var Derdin Var! yazısını ve tüm Yeni Çıkanlar yazılarını Kitaphaber.com.tr sitemizden okuyabilirsiniz.

Mostar Dergisi: Tarzın mı Var Derdin Var!

30.01.2013 08:09 - Yeni Çıkanlar
Mostar Dergisi: Tarzın mı Var Derdin Var!

Mostar Dergisi, Şubat 2013 tarihli 96. sayısında "Tarzın Mı Var Derdin Var!" diyerek modayı irdeledi. Hem internet hem de moda söz konusu olduğunda, bu iki olguyla aramızda bir tür karşılıksız aşk olduğu bir gerçek. Moda ve internetin çekim güçlerine karşı koyamıyor, hatta onlar nereye giderlerse gitsinler bizde onların peşine takılıyoruz. Elimiz kolumuz bağlı gibi önümüze konan butona tıklıyor, gözümüze sokulan kıyafeti giyiyoruz.

Davut Bayraklı, üç kez Dünya Supersport Şampiyonu olan milli sporcumuz Kenan Sofuoğlu'yla söyleşi yaptı. Emir Ali Derman "Dervişe Sefa, Hastaya Şifa", Bilal Can "Pîri Eşrefiyye: Eşrefoğlu Rûmî", Mümin Munis "Kumral Abdal ve Osman Gazi", Muhsin Türkoğlu "Bu Fakir Milletten Maaş Alamam", ve "Gururundan Ölen Kızılderililer", Argun Cevher "Araştırma Nasıl Yapılır" yazılarıyla yeni sayımızda yer alırken, Emre Baştuğ da "Bosna'dan Mülteci Kamplarına" başlıklı araştırma röportaj yazısıyla sizlerle buluşuyor.

Derginin en önemli bölümü olan "Tezgâh" ise Mostar okuyucularıyla bir köprü kurmak için okuyucuları kendi yazı, eleştiri, mail, tavsiye ve paylaşımlarıyla dergi mutfağına davet ettiği bir bölüm. Ödüllü hikâye yarışmasının da bulunduğu bu bölüm tamamen okular için açılmış bir bölüm.

Bu yazıların dışında "Gençliğin Gündemi", "Kitap", "Külliyat", "Bilişim", "Şifahâne", "Rahle", "Kırkambar", "Çizgili Düşler" ve "Zaman Zaman İçinde" bölümleri okurlarını bekliyor.


Yazar: Yeni Çıkanlar - Yayın Tarihi: 30.01.2013 08:09 - Güncelleme Tarihi: 20.11.2021 17:59

,

3422

Yeni Çıkanlar Hakkında

Yeni Çıkanlar

Yeni Çıkan kitaplar ve dergilerin son sayıları hakkındaki kimi içerikleri bu profil altında yayımlıyoruz. Bu içerikler tanıtım bülteninden derlenmiş olabileceği gibi alıntı da olabilir. Nadiren kendi yazdığımız içerikler de olabilir.

Yeni Çıkanlar ismine kayıtlı 857 yazı bulunmaktadır.

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin