Mucize Ruh Dergisi 8. Sayısı Çıktı!

Mucize Ruh Dergisi 8. Sayısı Çıktı!

Mucize Ruh Dergisi 8. Sayısı Çıktı!

08.03.2019 - Alıntı
Mucize Ruh Dergisi 8. Sayısı Çıktı!

Mucize Ruh Dergi’si her ayın 15’inde yayın yapan edebiyat, kültür, sanat e-dergisi. Aylık ve sezonluk olarak okuyucularına blog olarak da kullandıkları internet sitesinde yayın yapmakta. Mucize Ruh, bu ay 8. sayısını çıkarıyor.

Şubat sayısında konu edindikleri kişi; Furuğ Ferruhzad. Furuğ Ferruhzad’ın hayatını, kendi dizeleriyle anlatan bir biyografi ile dergiye bu ay giriş yapılıyor.

Emir Yapıcı’nın Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı derginin 8. sayısında yine Emir Yapıcı tarafından illustre edilmiş Furuğ Ferruhzad illüstrasyonları ilk önce, derginin kapak kısmında okurlarını karşılıyor. Ardından derginin iç sayfalarında Furuğ Ferruhzad sözleriyle desteklenmiş İllüstrasyonlar göze çarpıyor.

Yayın hayatında çıkarmış oldukları diğer sayılar arasında, en çok sayfa sayısı ile okurları ile buluşuyor. Pek çok yazarın yazılarını yeniden bir araya toplayan dergi, Gözde Kaya tarafından çekilen fotoğraflar ile sanatın her türüne destek verdiklerini önemle belirtiyor.

E-dergi olarak 7. sayılarında ilk defa e-ek oluşturan Mucize Ruh, konu edindikleri edebi kişiliğin sözleri ile duvar kâğıtları oluşturuyor. Furuğ Feruhhzad’ın sözüyle oluşturulmuş duvar kağıdı, bu ay da okuyucularına ücretsiz olarak sunulmakta.

Alıntı - 08.03.2019

,

687

Alıntı Hakkında

Alıntı
Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin