ÜMRANİYE KİTAP FUARI BAŞLADI

ÜMRANİYE KİTAP FUARI BAŞLADI

ÜMRANİYE KİTAP FUARI BAŞLADI

16.12.2019 - Kitaphaber
ÜMRANİYE KİTAP FUARI BAŞLADI

Ümraniye Belediyesi tarafından ilk kez düzenlenen 1. Ümraniye Kitap Fuarı, 80 yayınevi ve 100 yazarın geleceği etkinlikle, kitapları okurlarla buluşturacak.

Fuar, 22 Kasım’a kadar devam edecek. Fuar bu tarihler arasında 10:00 ile 22:00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak. Açıklanan etkinlik programında 100’den fazla yazarın da gelişiyle yoğun imza günlerinin gerçekleşmesi planlanıyor. Yapılacak fuar etkinliklerinin, okuyucuların üzerinde yarattığı olumlu etkiler sayesinde kitap okuma alışkanlıklarını özendirerek arttırması bekleniyor.

ÜMRANİYE KİTAP FUARINA NASIL GİDİLİR?

Kitap fuarına en yakın metro durağı, Üsküdar-Çekmeköy metro hattının ‘Ümraniye’ durağıdır. Ziyaretçiler, metrodan kitap fuarının girişine çıkabilir.

Üsküdar-Çekmeköy metro durağına aktarma yapmak isteyen metrobüs yolcularının ise Altunizade durağında metroya aktarma yapmaları gerekmektedir.

Üsküdar-Çekmeköy metro hattına aktarma yapmak isteyen Marmaray yolcularının ise Üsküdar durağından metroya aktarma yapmaları gerekmektedir.

Kitap fuarına en yakın otobüs durağı ‘Santral’ durağıdır.

Genel Yayın Yönetmenimiz Bilal CAN da 21 Aralık Cumartesi günü saat 14:00'da okurlarıyla buluşmak üzere Ümraniye Kitap Fuarı'nda olacaktır.

Kitaphaber - 16.12.2019

,

1308

Kitaphaber Hakkında

Kitaphaber

Yayınladığımız ajans haberlerini ve kitaphaber adına yaptığımız söyleşileri bu profilden sizlerle paylaşıyoruz.

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin