Afilli Serisi, Ayşegül SÖZEN DAĞ

Afilli Serisi kitabını ve Ayşegül SÖZEN DAĞ kitapları hakkındaki tüm bilgileri Kitaphaber.com.tr sitemizde bulabilirsiniz.

Afilli Serisi

Afilli Serisi

Kahramanımız Afilli, sevimli bir fil yavrusu. Kocakulak Afilli Parkta. Çünkü onun da oyun oynamaya, eğlenmeye ve en güzel gülücüklerle dünyayı selamlamaya ihtiyacı var. Üstelik onun doğal yaşam alanıdır en güzel yeşillik, ormanlık yerler. Fakat bu defa Afilli şehir parkını geziyor. Orada çocuklarla oynuyor ve eğleniyor.


Kahramanımız Afilli, sevimli bir fil yavrusu. Kocakulak Afilli Kütüphanede. Çünkü bu minik fil kitap okumayı çok seviyor. Afilli'nin gittiği kütüphanede rengârenk kitap rafları var. Meyve kitapları, kuş kitapları, çiçek kitapları...

Her rafın önünde birbirinden eğlenceli hayaller kuran Afilli, kütüphane macerası ile okurlarına okuma sevgisini damıtıyor.


Kahramanımız Afilli, sevimli bir fil yavrusu. Kocakulak Afilli Piknikte. Çünkü o doğayı çok seviyor. Baharı, çiçekleri, hayvanları gözlemliyor, düşünüyor ve selamlıyor. Doğayı bütün güzelliklerini keşfederek koruyor.

Afilli Kütüphanede, Parıltı Kitapları, 24 Sayfa
Afilli Parkta, Parıltı Kitapları, 24 Sayfa
Afilli Piknikte, Parıltı Kitapları, 24 Sayfa