Dikkat Yazar Çıkabilir; Çocuk Edebiyatı Yazarları ve Ya, Gurbet LÜY

Dikkat Yazar Çıkabilir; Çocuk Edebiyatı Yazarları ve Yaşamları kitabını ve Gurbet LÜY kitapları hakkındaki tüm bilgileri Kitaphaber.com.tr sitemizd

Dikkat Yazar Çıkabilir; Çocuk Edebiyatı Yazarları ve Yaşamları

KitaplarımızGurbet LÜY - 2024.04.25
Dikkat Yazar Çıkabilir; Çocuk Edebiyatı Yazarları ve Yaşamları

Okumayı çok seven biri olarak bir zaman sonra, "Acaba kitaplar nasıl yazılıyor?" diye düşünmekten kendimi alamadım. "İnsanların akıllarına bu muhteşem fikirler nasıl geliyor? Bu kadar bilgiyi nasıl biliyorlar da yazıyorlar? Yazarken neler yaşıyorlar, neler yapıyorlar? Masa başında mı yazıyorlar, kendilerini ormana mı atıyorlar? Kurşun kalemle mi yazıyorlar, bilgisayarla mı yazıyorlar?" İşte bu soruların peşine düşünce ortaya elinde tuttuğun bu kitap çıktı.

Çocuk edebiyatı eserlerini kaleme alan yazarların ilginç alışkanlıkları, yazma serüvenleri, çocuklukları ve onların haklarında daha bilmediğin birçok konuya sayfalar arasında şahitlik edeceksin. Benden duymuş olma ama yazarlar tuhaf insanlar vesselam!

Bu tuhaflıkları okumaya hazırsan haydi, çevir sayfaları!

Bu kitap çocuklara, çocuk edebiyatı alanındaki yazarları tanıtmakla kalmayacak, çocukların okuma listesine birçok kitap eklemesini ve nitelikli kitaplar okumasını sağlayacak.

Dikkat Yazar Çıkabilir; Çocuk Edebiyatı Yazarları ve Yaşamları
Gurbet Lüy
Cezve Çocuk
136 Sayfa

ISBN: 9786256901742


Kitabı Satın Almak İçin