Düşünbil Dergisi'nin "Filozof Kadınlar" Sayısı Çıkt�, Dergi, Dergihaber

Düşünbil Dergisi'nin "Filozof Kadınlar" Sayısı Çıktı yazısını ve Dergihaber yazarına ait tüm yazıları Kitaphaber.com.tr sitemizden okuyabilirsin

Düşünbil Dergisi'nin "Filozof Kadınlar" Sayısı Çıktı

02.09.2019 08:59 - Dergihaber
Düşünbil Dergisi'nin "Filozof Kadınlar" Sayısı Çıktı

Düşünbil Dergisi, 2019 Eylül sayısı çıktı. Bu sayıda yapıtları ile felsefeye dokunan ve felsefe dünyasında yerini almış kadın filozoflar yer verilmiştir. Hannah Arendt, Ayn Rand, Virginia Woolf ve Simone de Beauvoir’ın felsefesine değinirken yaşam öykülerinden de bölümler sunulmuştur.

Bu sayıda Josef Hasek Kılçıksız, Emire D. Ersoy, Sema Önal, Dilan Akpolat, Sema Önal ve Olcay Yılmaz'ın yazılarına yer verilirken, dosya konularında veya dosya dışı konularda söyleşi, çeviri metin, karikatür ve okuma önerilerine de yer verilmiştir.

Eylül sayısında ayrıca dergi ile birlikte dergi okuyucularına ücretsiz poster, etiket ve filozof kartları verilmeye devam ediliyor. Dergiye kitabevleri ve D&R mağazalarında ulaşılabildiği gibi dusunbilkitap.com adresinden de online sipariş verilmektedir.


Yazar: Dergihaber - Yayın Tarihi: 02.09.2019 08:59 - Güncelleme Tarihi: 02.09.2019 08:59
1847

Dergihaber Hakkında

Dergihaber

Dergilerin son sayıları hakkındaki kimi içerikleri bu profil altında yayımlıyoruz. Bu içerikler tanıtım bülteninden derlenmiş olabileceği gibi alıntı da olabilir. Nadiren kendi yazdığımız içerikler de olabilir.

Deginizin yeni sayı duruyu bültenlerini [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Dergihaber ismine kayıtlı 920 yazı bulunmaktadır.