Kitap Defteri Dergisinin 3. Sayısı Yayınlandı, Dergi, Dergihaber

Kitap Defteri Dergisinin 3. Sayısı Yayınlandı yazısını ve Dergihaber yazarına ait tüm yazıları Kitaphaber.com.tr sitemizden okuyabilirsiniz.

Kitap Defteri Dergisinin 3. Sayısı Yayınlandı

10.01.2019 09:50 - Dergihaber
Kitap Defteri Dergisinin 3. Sayısı Yayınlandı

2017'de kurulan "Önce Kitap Yayınları" adına yayımlanan "Kitap Defteri" adlı derginin 3.sayısı çıktı. Bundan böyle düzenli olarak yılda dört kez yayımlanacak olan "Kitap Defteri" dergisi, Ocak 2019 tarihli üçüncü sayısıyla ikinci yılına başlamış oldu.

Mütevazı dergi, yine zengin bir içerikle kitapsever okurunun karşısına çıkmayı başarmış görünüyor. Dergide, "İlk Kitap" bölümünde Ömer Eski, bu kez Nazan Bekiroğlu'nun "Nun Masalları" adlı öykü kitabını gündeme getirdi.

Ali Ayçil, yayım serüveninde çeyrek yüzyılı geride bırakan aylık yayımlanan Dergâh dergisini tanıttı edebiyat dergisi okurlarına. 100. yılında "Tarık Buğra" hakkında yeni bir kitabı yayımlanan Prof. Dr. Mehmet Tekin, kitabı ve dolayısıyla da Tarık Buğra ile ilgili soruları cevaplandırdı dergi için.

Derginin klasiği "Kitap Kültürü" başlığında Virginia Woolf imzalı, okumaya yönelik bir yazıya yer verilmiş dergide.

Gülcihan Bakır, Sevda Gül Kasap, Bilal Can, Ayşe Kanbur, İsmail Özalp, Yağmur Bilgili, Mehmet Nur Karakeçi ve Hasan Öztürk, yeni çıkan kitapları derginin okurları için değerlendiren diğer isimler.

"Kitap Defteri" dergisi, adına uygun düşecek biçimde 2019 yılı abonelerine bir de "kitap" hediye ediyor.

Yeni sayı, Nisan 2019'da…


Yazar: Dergihaber - Yayın Tarihi: 10.01.2019 09:50 - Güncelleme Tarihi: 27.11.2021 18:03
1880

Dergihaber Hakkında

Dergihaber

Dergilerin son sayıları hakkındaki kimi içerikleri bu profil altında yayımlıyoruz. Bu içerikler tanıtım bülteninden derlenmiş olabileceği gibi alıntı da olabilir. Nadiren kendi yazdığımız içerikler de olabilir.

Deginizin yeni sayı duruyu bültenlerini [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Dergihaber ismine kayıtlı 938 yazı bulunmaktadır.