Kitaphaber Dergisi’nin Altıncı Sayısı  “Türk Edebi, Dergi, Kitaphaber

Kitaphaber Dergisi’nin Altıncı Sayısı  “Türk Edebiyatı’na Bir Vefa”  Dosyasıyla Huzurlarınızda yazısını ve Kitaphaber yazarına ait tüm y

Kitaphaber Dergisi’nin Altıncı Sayısı  “Türk Edebiyatı’na Bir Vefa”  Dosyasıyla Huzurlarınızda

15.06.2023 13:02 - Kitaphaber
Kitaphaber Dergisi’nin Altıncı Sayısı  “Türk Edebiyatı’na Bir Vefa”  Dosyasıyla Huzurlarınızda

Katkı sağlayan başta dosya editörlüğünü üstlenen Ülker Gündoğdu olmak üzere Ethem Erdoğan, A. Erkan Akay, Emre Gül, Merve Yurtsever, Emre Miyasoğlu, Resul Bulama, Gurbet Lüy, Necla Dursun, Tuba Yavuz, Ayşe Bağca, Vildan Kınalı, Gülnaz Eliaçık Yıldız, Havva İrem Şengül, Recep Ayık, Şerife, Saliha Buğa ve Genel Yayın Yönetmenimiz Bilal Can'a teşekkür ederiz.

SUNUŞ

Türkiye'nin en büyük kitap değerlendirme platformu olan kitaphaber.com.tr, kitaba ve kitabî olan çağrısını 2011'den bu yana internet platformu üzerinden devam ettirmekte, bununla birlikte de 2021 yılında Türkiye'nin hibrit olarak yayınlanan ilk kitap ve eleştiri dergisini de ücretsiz olarak okurların hizmetine sunmaktadır. 2021 yılından bu güne değin 5 sayı ile okurlarımıza kitap, kültür ve eleştiri adına bütünlüklü bir çalışma sunma gayreti içerisinde olduk. 6. Sayı ile okurlarımızın karşısına çıkmanın heyecanı içerisindeyiz. İlk sayımızdan son sayımıza kadar aynı dert ve aynı minval üzere, aynı heyecan ve aynı hassasiyet ile birlikte nice sayılara ulaşma dileğiyle.

Yeni sayımızı "Vefa"ya yaslayarak okurun karşısına çıktık.

Bilal Can

Altıncı sayımızı okumak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:


Yazar: Kitaphaber - Yayın Tarihi: 15.06.2023 13:02 - Güncelleme Tarihi: 15.06.2023 13:41
1310

Kitaphaber Hakkında

Kitaphaber

Kitaphaber adına bazen yeni çıkan bir kitabı tanıtırken bazen bizden bir şeyler paylaşırken ve bazen de alıntı ve yeni çıkanlar kullanıcı isimleriyle paylaşmayı tercih etmediğimiz veya hangi profil altında paylaşmanın uygun olduğunu bilemediğimiz içerikleri bu kullanıcı profiliyle paylaşıyoruz. Bir dönem kitaphaber adına yaptığımız söyleşileri de bu isimle paylaştığımız olmuştur.

Kitaphaber ismine kayıtlı 144 yazı bulunmaktadır.

Yazarımıza ait 7 kitap bulunmaktadır.