Kitaphaber Okuma Grupları Toplantıda, Kara Tahta, Kitaphaber

Kitaphaber Okuma Grupları Toplantıda yazısını ve Kitaphaber yazarına ait tüm yazıları Kitaphaber.com.tr sitemizden okuyabilirsiniz.

Kitaphaber Okuma Grupları Toplantıda

22.09.2023 09:00 - Kitaphaber
Kitaphaber Okuma Grupları Toplantıda

Kitaphaber Okuma Grupları 2023 / 2. Kitap Listesi'ni Değerlendiriyor.

Kitaphaber sitesi, kültür dünyasına zengin katkılarla on iki yılını geride bıraktı. Kitap tanıtım ve eleştiri yazılarının yanında şair ve yazarlarla yapılan canlı yayınlar ve söyleşilerle de kültür dünyamızı genişletmektedir.

Kitaphaber ailesine destek ve emek veren bütün yazarlar bir birlik içinde titizlikle hareket etmekte ve yapılan bütün faaliyetler gönüllülük esasına dayanmaktadır. Bu güzel birlikteliği okuma alışkanlığı kazandırarak geliştirmek için de 81 ilde yüzlerce kişinin aynı kitabı okuyup düşüncelerini paylaşarak yeni fikirlerin doğacağı bir birliktelik kurma fikri Kitaphaber ekip toplantısında doğmuştur.

Geçirdiğimiz Asrın Felaketi Depremin ardından toplantılarımıza yeniden başladık. Biriken kitaplarımızı toplantılarımızla telafisini sağladık.

Okuma kitabımız koordinatörlerce her okurun kazanımında olması gerekli eserler arasından farklı türlerden seçilmektedir. Kitaphaber Okuma Grupları 2023 /1. Kitap Listesi'ni okudu. Yılın ikinci yarısının listesini okuyor. Toplantılarda okunan eserler değerlendirilirken gelişime katkı sağlanmaktadır.

Kütahya Okur Grubu; Müzeyyen Çelik K. koordinatörlüğünde, Barry Sanders'in Öküzün A'sı adlı eser değerlendirildi.

img-8275


Yazar: Kitaphaber - Yayın Tarihi: 22.09.2023 09:00 - Güncelleme Tarihi: 12.10.2023 14:20
561

Kitaphaber Hakkında

Kitaphaber

Kitaphaber adına bazen yeni çıkan bir kitabı tanıtırken bazen bizden bir şeyler paylaşırken ve bazen de alıntı ve yeni çıkanlar kullanıcı isimleriyle paylaşmayı tercih etmediğimiz veya hangi profil altında paylaşmanın uygun olduğunu bilemediğimiz içerikleri bu kullanıcı profiliyle paylaşıyoruz. Bir dönem kitaphaber adına yaptığımız söyleşileri de bu isimle paylaştığımız olmuştur.

Kitaphaber ismine kayıtlı 130 yazı bulunmaktadır.

Yazarımıza ait 8 kitap bulunmaktadır.