Kitaphaber Okuma Hareketi Üçüncü Okur Kazanımını Ge, Haber, Okuma Hareketi

 Kitaphaber Okuma Hareketi Üçüncü Okur Kazanımını Gerçekleştirdi yazısını ve Okuma Hareketi yazarına ait tüm yazıları Kitaphaber.com.tr sitemiz

 Kitaphaber Okuma Hareketi Üçüncü Okur Kazanımını Gerçekleştirdi

17.12.2022 09:00 - Okuma Hareketi
 Kitaphaber Okuma Hareketi Üçüncü Okur Kazanımını Gerçekleştirdi

Kitaphaber sitesi, kültür dünyasına zengin katkılarla on bir yılını geride bıraktı. Kitap tanıtım ve eleştiri yazılarının yanında şair ve yazarlarla yapılan canlı yayınlar ve söyleşilerle de kültür dünyamızı büyüleyici bir hale getirmektedir.

Kitaphaber ailesine destek ve emek veren bütün yazarlar bir birlik içinde titizlikle hareket etmekte ve yapılan bütün faaliyetler gönüllülük esasına dayanmaktadır. Bu güzel birlikteliği okuma alışkanlığı kazandırarak geliştirmek için de 81 ilde yüzlerce kişinin aynı kitabı okuyup düşüncelerini paylaşacağı bir birliktelik kurma fikri Kitaphaber ekip toplantısında doğmuştur.

Ağustos 2022 itibarıyla başlayan harekette ilk toplantı 2022 Eylül ayı son haftası olarak kararlaştırıldığı gibi gerçekleştirildi. Kasım ayı ilk haftası itibariyle il buluşmalarımızın ikincisi toplantıları da gerçekleştirildi. Aralık ayı ilk haftası üçüncü okur kazanım toplantılar yapılmıştır.

Okuma kitabımız koordinatörlerce her okurun kazanımında olması gerekli eserler ve aramızdaki yazarların eserleri arasından seçilmektedir. Üçüncü okuma kitabımız Oğuz Atay'ın Korkuyu Beklerken adlı eseridir. Kitabımızı okuduk ve okur gruplarımızla kazanımlarımızı paylaştık.

Konya Okur Grubu A. Erkan Akay koordinatörlüğünde, Oğuz Atay'ın Korkuyu Beklerken adlı eserinin kazanımını gerçekleştirdi.

1

Edirne Okur Grubu Tuba Yavuz koordinatörlüğünde, Oğuz Atay'ın Korkuyu Beklerken adlı eserinin kazanımını gerçekleştirdi.

2

Kırıkkale Okur Grubu Gurbet Lüy koordinatörlüğünde, Oğuz Atay'ın Korkuyu Beklerken adlı eserinin kazanımını gerçekleştirdi.

3

Van Okur Grubu Ömer Ertürk koordinatörlüğünde, Oğuz Atay'ın Korkuyu Beklerken adlı eserinin kazanımını gerçekleştirdi.

4

Denizli Okur Grubu Özlem Karapınar koordinatörlüğünde, Oğuz Atay'ın Korkuyu Beklerken adlı eserinin kazanımını gerçekleştirdi.

5

Silifke Okur Grubu Raziye Arslan Tuncer koordinatörlüğünde, Oğuz Atay'ın Korkuyu Beklerken adlı eserinin kazanımını gerçekleştirdi.

6

Kütahya Okur Grubu Müzeyyen Çelik koordinatörlüğünde, Oğuz Atay'ın Korkuyu Beklerken adlı eserinin kazanımını gerçekleştirdi.

7

Bursa Okur Grubu Merve Yurtsever koordinatörlüğünde, Oğuz Atay'ın Korkuyu Beklerken adlı eserinin kazanımını gerçekleştirdi.

8

İstanbul Okur Grubu Ülker Gündoğdu koordinatörlüğünde, Oğuz Atay'ın Korkuyu Beklerken adlı eserinin Necla Dursun sunumuyla kazanımını gerçekleştirdi.

9


Yazar: Okuma Hareketi - Yayın Tarihi: 17.12.2022 09:00 - Güncelleme Tarihi: 28.12.2022 09:25
778

Okuma Hareketi Hakkında

Okuma Hareketi

Kitaphaber Okuma Guruplarının haberlerini paylaşır. 

Okuma Hareketi ismine kayıtlı 7 yazı bulunmaktadır.