Mostar Dergisi Temmuz 2013 Sayısı, Dergi, Dergihaber

Mostar Dergisi Temmuz 2013 Sayısı yazısını ve Dergihaber yazarına ait tüm yazıları Kitaphaber.com.tr sitemizden okuyabilirsiniz.

Mostar Dergisi Temmuz 2013 Sayısı

04.07.2013 10:58 - Dergihaber
Mostar Dergisi Temmuz 2013 Sayısı

Mostar Temmuz 2013: "İşini Değil, Eşini Bulan Kazanır"

Mostar Dergisi 101. sayısında "İşini Değil Eşini Bulan Kazanır" diyerek evlilik meselesini kapağa taşıdık. Kapak yazısını Mehmet Raşit Küçükkürtül yazdı.

Mehmet Raşit Küçükkürtül, Tiyatrocu Ahmet Yenilmez ile ilgi çekici bir söyleşi yaptı. Emre Baştuğ "Zaman İçinde Zaman" başlıklı araştırma röportaj yazısıyla, Mümin Munis "Azad Yokuşunda Bir Veli", Muharrem Yeşilyurt "Milleti İçin Yaşamanın Ustası Olmak", Sedat Bayraklı "Amerikan Yasakları" ve "Evlilik Âdetleri" Sulhi Ceylan "Zamana Hapis Olmak", Süleyman S. Şahin "Japon Sineması" ve Argun Cevher Önce "Olmasaydı Bazı Şeyler", Beyaz Arif Akbaş "Dîvân-ü Lûgâti't-Türk'ün İzinde Ali Emîrî Efendi" isimli yazılarıyla sizlerle buluşuyor.

Derginin en önemli bölümü olan "Tezgâh" bu ay okuyuculardan gelenlerle daha bir hareketli ve gün geçtikçe profesyonel bir edebiyat yayını olmaya doğru gidiyor.

Gündelik hayatın, sosyal konuların, genel kültürün ve mizahın geniş yer tuttuğu yazılar da zevkle okuyacağınız bir bölüm oluşturuyor. "Gençliğin Gündemi", "Kitap", "Külliyat", "Öğrenci Günlüğü", "Bilişim", "Rahle", "Kırkambar", "Bulmaca", "Tarih Diyalogları", "Çizgi Hikâye", "Çizgili Düşler" ve "Zaman Zaman İçinde" bölümleri de ilginizi bekliyor.


Yazar: Dergihaber - Yayın Tarihi: 04.07.2013 10:58 - Güncelleme Tarihi: 20.11.2021 01:52
2406

Dergihaber Hakkında

Dergihaber

Dergilerin son sayıları hakkındaki kimi içerikleri bu profil altında yayımlıyoruz. Bu içerikler tanıtım bülteninden derlenmiş olabileceği gibi alıntı da olabilir. Nadiren kendi yazdığımız içerikler de olabilir.

Deginizin yeni sayı duruyu bültenlerini dergi@kitaphaber.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Dergihaber ismine kayıtlı 703 yazı bulunmaktadır.