Mucize Ruh Dergisi 9. Sayısı Çıktı!, Dergi, Dergihaber

Mucize Ruh Dergisi 9. Sayısı Çıktı! yazısını ve Dergihaber yazarına ait tüm yazıları Kitaphaber.com.tr sitemizden okuyabilirsiniz.

Mucize Ruh Dergisi 9. Sayısı Çıktı!

23.03.2019 10:00 - Dergihaber
Mucize Ruh Dergisi 9. Sayısı Çıktı!

2. sezonu ile edebi kişilikleri her sayısında konu edinen Mucize Ruh’un önceki sayılarında Cahit Zarifoğlu, Sevgi Soysal, Yaşar Kemal, Furuğ Ferruhzad gibi isimler konu edinilmişti. Aylık yayın yapan derginin 9. sayısı mart ayında çıktı. Mucize Ruh, yeni sayısında Zonguldaklı iki şair; Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu’yu konu edindi.

Genel yayın Yönetmenliğini Emir Yapıcı’nın yaptığı derginin kapak illüstrasyonu, yine Emir Yapıcı tarafından hazırlanıyor. Konu edilen şairler hakkındaki ilkyazı Emir Yapıcı tarafından hazırlanmakta.

Ayrıca fotoğraf sorumluluğunu Gözde Kaya’nın yaptığı dergide, Gözde Kaya tarafından çekilmiş resimler iç sayfalarda okurları karşılıyor.

Eserler Cenker Türeci çizimleri ile desteklenmekte.

9. sayısı çıkan dergide bu ay, ayrıca; Fatih Altınbeyaz, Hande Bayrak, Muhammed Yakupi, Hazal Nurcan Ağırman, Ahmet Güven, Samet Kurt, H. Nur Yiğit, Şehriban Zehir, Feray Altan, Berk Muaat, Muhammed Baran Aslan, Sinem Arda, Deniz Özeri, Kıymet Kalfat, Mazlum Tarhan, Güler İnan, Gökyüzü gibi eser sahipleri bulunuyor.


Yazar: Dergihaber - Yayın Tarihi: 23.03.2019 10:00 - Güncelleme Tarihi: 20.03.2019 10:36
1194

Dergihaber Hakkında

Dergihaber

Dergilerin son sayıları hakkındaki kimi içerikleri bu profil altında yayımlıyoruz. Bu içerikler tanıtım bülteninden derlenmiş olabileceği gibi alıntı da olabilir. Nadiren kendi yazdığımız içerikler de olabilir.

Deginizin yeni sayı duruyu bültenlerini [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Dergihaber ismine kayıtlı 929 yazı bulunmaktadır.