Hakkımızda - KitapHaber

Hakkımızda - KitapHaber

Hakkımızda

16 Mart 2011 tarihinde başladığımız yayın hayatına 10 Mart 2015 tarihinde yenilediğimiz yeni yazılım altyapısı ve tasarımımızla devam ediyoruz.

Her hafta güncelenen içeriğiyle kitap değerlendirme yazıları başta olmak üzere, kitaba ve kitabî olana vurgu yapan yazıların yer aldığı platformumuz, dergi, sinema, söyleşi ve kültür sanat haberlerine de yer veren kamu yararı gözeten, gönüllülük esasına dayanan bir platformdur.  

Web sitemiz 2021 yılında, Türkiye Yazarlar Birliğinin (TYB) "Yılın Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları Ödülleri" kapsamında Elektronik Yayıncılık Ödülü'ne layık görülmüştür. 

Kitaphaber ticari kaygılar gütmemekle birlikte kitap ve yayın dünyasından reklam kabul etmektedir.

Kitaphaber® tescilli bir markadır.

Bu site, 16 Mart 2003 günü Filistin intifadasında can veren Rachel Corrie'ye ithaf olunur.


Teşekkürler

Sitemize yaptıkları katkılardan dolayı Büşra Nur Karaarslan, Esra Şen, Ferit Genç, Gülnaz Eliaçık, Hüseyin Sultanoğlu, Mehtap Altan, Ferhat Özbadem, Nihat İlhan, Özgür Atasoy ve tüm yazarlarımıza teşekkür ederiz.

Logo için Enes Albayrak'a, Ayraçlar için Alıntılar Defteri'ne, Yeni Yazılım için Sabri Ünal'a, Site Tasarımı için Zekeriya Pehlivan ve Halil Kılıçarslan'a, sosyal medya hesaplarımızı uzun süre yöneten Hüseyin Güneş'e de ayrıca teşekkür ederiz.