Telif Hakları - KitapHaber

Telif Hakları - KitapHaber

Telif Hakları

KitapHaber ve yazarları tarafından üretilen, çevrilen, oluşturulan, yazılan "Özgün" içerikler, 5846 Sayılı Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu ile yasal koruma altındadır. İşbu metnin ilgili kanun önünde eser sahibi konumunda bulunan Yazardan ve KitapHaber'den yazılı izin olmaksızın herhangi bir şekilde kullanılması, çoğaltılması, yayılması, işlenmesi, uyarlanması, sahnelenmesi ya da kaynak göstermeksizin alıntılanması yasaktır.

Yukarıda sayılan şekillerde işbu metnin kullanılmasında hukuka aykırı hareket edilmesi, ilgili yasaya göre suç kabul edilmekte ve hapis cezası gerektirmektedir. Bu türden haksız kullanımlar neticesinde; hapis cezası yanında ise yine aynı kanuna göre metnin telif ücretinin üç katına kadar da tazminat bedelinin tarafınızdan ödenmesi zorunlu olacaktır.

KitapHaber'in haber amaçlı yayınladığı bültenlerin ve haberlerin hakların orijinal kaynaklarına aittir ve bu haklar çerçevesinde hareket edilmelidir.

Sitemizde yer alan, KitapHaber ve yazarları tarafından üretilen, çevrilen, oluşturulan, yazılan "Özgün" içerikleri kullanmak istiyorsanız lütfen [email protected] şeklindeki elektronik posta adresiyle iletişim kurunuz ve yazılı izin isteyiniz.

Aksi şekilde yazılı izin olmaksızın yapılan her türden kullanım ilgili yasal hakların hakkınızda kullanılması sonucunu doğuracaktır.