Türkiye'nin Okuyan Kesmi Neokur.com'da Birleşiyor!, Haber, Yeni Çıkanlar

Türkiye'nin Okuyan Kesmi Neokur.com'da Birleşiyor! yazısını ve Yeni Çıkanlar yazarına ait tüm yazıları Kitaphaber.com.tr sitemizden okuyabilirsiniz.

Türkiye'nin Okuyan Kesmi Neokur.com'da Birleşiyor!

29.06.2013 12:41 - Yeni Çıkanlar
Türkiye'nin Okuyan Kesmi Neokur.com'da Birleşiyor!

Türkiye'deki okuyan kesmi bir araya toplamayı amaçlayan neokur.com 25 Haziran'da ilk üyelerini almaya başladı. Yurtdışındaki örnekleri baz alarak yola çıkan ekip, hızla okurların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir sistem hazırlamaya çalıştıklarını, her gün yeni bir özellik ekleyerek hataları ve eksikleri giderdiklerini belirtiyor.

Asıl amacın ise sadece okurları birleştirmek değil, yeterince okumayan kesmi de daha fazla kitap okumaya yönlendirmek olduğu belirtiliyor.

Şu an için sadece Facebook hesabıyla veya e-mail adresi ile üye kabul eden site çok yakında kullanıcılarına Twitter ve Google hesapları ile de giriş yapabilme imkanı sunacak. Bu sayede tekrardan profil oluşturma zahmetinden kurtulan kullanıcılar kolayca sanal kütüphanelerini oluşturabiliyor, diğer okurlarla paylaşımda bulunabiliyor ve site içerisindeki diğer aktiviteleri kullanabiliyor.

Yazarlar, yayınevleri ve çevirmenleri de unutmayan neokur.com, özelleştirilmiş sayfalar ile edebiyat emekçilerinin ve sanatçıların okurlarla buluşmasını sağlıyor.

http://www.neokur.com


Yazar: Yeni Çıkanlar - Yayın Tarihi: 29.06.2013 12:41 - Güncelleme Tarihi: 25.11.2021 13:27
2522

Yeni Çıkanlar Hakkında

Yeni Çıkanlar

Yeni Çıkan kitaplar hakkındaki kimi içerikleri bu profil altında yayımlıyoruz. Bu içerikler tanıtım bülteninden derlenmiş olabileceği gibi alıntı da olabilir. Nadiren kendi yazdığımız içerikler de olabilir.

Yeni çıkan kitaplarınızın tanıtım bültenlerini yenicikanlar@kitaphaber.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Yeni Çıkanlar ismine kayıtlı 189 yazı bulunmaktadır.