Yük Edebiyat 13. Sayısı Yayında, Dergi, Dergihaber

Yük Edebiyat 13. Sayısı Yayında yazısını ve Dergihaber yazarına ait tüm yazıları Kitaphaber.com.tr sitemizden okuyabilirsiniz.

Yük Edebiyat 13. Sayısı Yayında

22.10.2023 08:00 - Dergihaber
Yük Edebiyat 13. Sayısı Yayında

E-dergi Yük Edebiyat'ın Ekim-Kasım-Aralık 2023 tarihli 13. sayısında öykü, şiir, eleştiri ve kitap incelemeleri ile (alfabetik sırayla):

Ali Havan, Alparslan Kılınç, Başak Canda, Birsen Sebahat Tan, Emame Akman Harmancı, Emrah Kurul, Figen Savi, Hakan Çoban, Huban Seda Aras, Mehmet Berk Yaltırık, Orçun Mutlu, Osman Özenbaş, Ömer Kaya, Rabia Uğurlu Doğan, Tuba Erdem Burhanoğlu, Uğur Demircan, Umut Palamut adlı şair ve yazarlar katkıda bulunurken Fatma Yıldırım ise resim çalışmalarıyla yer alıyor.

Derginin marka köşeleri arasında; Ömer Kaya'nın hazırladığı "Yük'lem" ve söyleşi bölümü "Yük'lü Sorular" dışında bu sayıdan itibaren Emrah Kurul'un "Terazinin Kantarı" köşesi de bulunuyor.

Dergiyi yukedebiyat.com adresinden indirebilirsiniz.


Yazar: Dergihaber - Yayın Tarihi: 22.10.2023 08:00 - Güncelleme Tarihi: 04.11.2023 17:30
572

Dergihaber Hakkında

Dergihaber

Dergilerin son sayıları hakkındaki kimi içerikleri bu profil altında yayımlıyoruz. Bu içerikler tanıtım bülteninden derlenmiş olabileceği gibi alıntı da olabilir. Nadiren kendi yazdığımız içerikler de olabilir.

Deginizin yeni sayı duruyu bültenlerini [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Dergihaber ismine kayıtlı 933 yazı bulunmaktadır.